Выбрать страницу

Kokkupandav reisivoodi Koo-di Sun and Sleep – ülikerge reisivoodi Sinu lapsele!

Kokkupandav reisivoodi kaalub kõigest 2,5 kg ning sel on sisseehitatud putuka- ja pimendusvõrk, seega saab teda igale reisile kaasa võtta ning sobib kasutamiseks nii ruumis sees kui vabas looduses!

SOOVITAME lastevanematele, kes soovivad tagada kuni 18kuusele lapsele omaette magamisaseme

Kui lähed reisile ja kavatsed ööbida apartemendis või külalistemajas, on suhteliselt keeruline leida selline peatuspaik, kus oleks olemas lapsevoodi. Kokkupandava reisivoodi Koo-di laenutamine lahendab selle probleemi!

Koo-di kokkupandavad voodid on projekteeritud tuntud firma Samsonite disainiprojekti alusel ning nende eripäraks on kerge ja tugev konstruktsioon: voodi kokkupanemiseks ja lahtivõtmiseks kulub kõigest paar minutit!

Mudeli peamised eelised:

  • Kompaktsus – kokkupandult on voodi mõõtmed kõigest 60 x 30 x 18 сm, seepärast mahub ta vaevata seljakotti või kohvrisse
  • Kasutuslihtsus – voodi saab kõigest 2 minutiga pakkida lahti avaraks ja stabiilseks magamisasemeks
  • Ohutus – integreeritud putukavõrk ja UV-kiirguse eest kaitsev tume pimendusvõrk voodi külgedel lasevad beebil rahulikult magada

Komplekti kuuluvad pehme madrats ja mugav transpordikott.
Viimastel aastatel on voodi saanud mitu auhinda, sealhulgas Mother&Baby Award Best Travel Item kui parim reisitoode lastega reisimiseks.

OMADUSED:

Kaal: 2,5 kg

Mõõdud lahtisena: 110 x 60 x 73 cm

Mõõdud kokkupandult: 60 x 30 x 18 cm

Sobib lastele vanuses kuni 18 kuud.

 

Reisivoodi laenutus:

3 päeva – 12 EUR

4-7 päeva – 15 EUR

8-10 päeva – 18 EUR

11-14 päeva – 20 EUR

Tagatisraha: 40 EUR


    Hetkel sa ei maksa midagi

    Soovid laenutada? Saada päring ja märgi soovitud kuupäevad ning ma võtan Sinuga esimesel võimalusel ühendust!

    *Kõik tooted desinfitseeritakse enne igat laenutust aurugeneraatoriga: kuni 130 °C auruga töötlemisel hävib 99,9% mikroobe ja baktereid. Kogu eemaldatav tekstiil pestakse hüpoallergeense lastepulbriga, nii et võite kauba puhtuses täiesti kindel olla ning seda kohe pärast kättesaamist kasutama hakata.